Keha ja vaimu kohtumispaik!

Kristalliteraapia on kõige võimsam energia stimulaator. Kristalliteraapia ehk tervendamine kristallide abil on nn. vibratsiooniteraapia, kus kasutatakse erinevaid kristalle energeetiliste blokkide eemaldamiseks.

Kui inimese kehas on blokeeringud, siis on eluenergia voolamine häiritud. See võib avalduda väismusena, unetusena, stressina või siis ka füüsilise sümptomina.

Kristalliteraapia tasakaalustab Sinu keha kõikidel tasanditel – nii kehalisel, meelelisel kui ka vaimsel tasandil. Kristalliteraapia eemaldab leebelt ja õrnalt kehas olevad blokeeringud. Peale seda on võimalus kehal hakata ise end tervendama ja tunda heaolu.

Seega, oled oodatud kristalliteraapia seansile, kui
- soovid lihtsalt lõõgastuda,
- soovid tõsta energiataset,
- soovid tekitada ja suurendada heaolu- ja armastuse tunnet,
- soovid pingeid maandada,

- kui sul on mingid emotsionaalsed/hingelised probleemid, suhteprobleemid,
- kui sul on selja- ja lihasvalud, kroonilised haigused, sõltuvusprobleemid, peavalud või muud sümptomid,
- kui soovid puhastuda ja tasakaalustada oma tšakrate tööd
- või lihtsalt soovid kogeda midagi uut

Kuidas seanss toimub?

Kristalliteraapia seanss kestab ligikaudu 1 tund. Tavaliselt mingit pikka jutustamist ja heietamist kliendiga ei toimu. Põhitöö tehakse energeetilisel tasandil, toimub suhtlemine kristallide keeles.

Kristalliteraapia ajal lamad Sa riietega mažaasilaual, lõõgastunud olekus, võid ka magama jääda. Asetan vastavalt oma intuitsioonile või vastavalt Sinu probleemile erinevad poolvääriskivid või mineraalid Sinu kehale tšakrate kohale või keha ümber. Kristalliteraapia ajal kasutan pendlit tšakrate puhastamiseks ja korrastamiseks ning kristallsauasid, - vardaid ja – kuule energiate korrastamiseks. Kombineerin erinevaid teraapiatehnikaid.

Peale seanssi vestleme Sinuga, soovi korral kirjeldad, mis sinuga toimus, mida tundsid.

Tavaliselt tuntakse suurt rahulolu, lendlevat või hõljuvat olekut. On kirjeldatud ka imelisi rännakuid, on leitud paljudele küsimustele vastused, lahendused probleemidele, on pisarate voolamist ja eneseleidmist. Paljud ei oksagi oma tunnet kirjeldada, sest nad lihtsalt ei oska seda kõike sõnadega kirjeldada. Tänu kristallidele toimuvad tõesti väga suured rännakud!

Peale seanssi on soovitav juua palju vett. Kohapeal saab juua kristallivett. Ära unusta, et tegemist on eelkõige vibratsiooniteraapiaga, mille puhul vahetult pärast seanssi hea vajab taastumisaega. Seansi päeva võid endale võtta vabama, siis ei ole soovitav hakata koheselt rahmeldama raske tööga, tarbida alkoholi. Lase sellel päeval oma kehal vaikselt toimetada, sest kristallide mõju kestab veel pikka aega.. Mõned on öelnud, et hõljusid ja lendlesid veel järgmine päev ka.

Kristalliteraapial ei ole vastunäidustusi – see sobib igas vanuses, ka lastele ning raseduse ja imetamise ajal.

Kristalliteraapiat viib läbi Piia Kõverik, info tel. 53481347 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.