Keha ja vaimu kohtumispaik!

Energiate tasakaalustamine

Kaasaegne kvantfüüsika on tõestanud iidsete tarkade kirjelduse maailmast. Elu juhivad energiad (vibratsioon, lained) ja informatsioon (infoväli).

Kui su meel on tasakaalus, aitab see luua tasakaalu emotsioonides. Tasakaalus mõtted ja emotsioonid loovad organiseeritud energiad kehas. Ja kui need kolm on tasakaalus, lood endale suurepärast elu.

Igaüks saab abistada ja tervendada ennast ise. Tervist ei saa võtta väljastpoolt sissepoole ja seda ei suuda ka medikamendid ega meditsiin, kuigi nad tihti soovivad seda sellisel kujul näidata. Aga me saame üksteist toetada, olla inspireerivaks kaaslaseks, peegeldada tagasi mida tajume, näeme ja kuuleme. Tervendajaks oled sina ise.Mina aitan avada sinus tervendavad energiad läbi meditatiivse seansi. Tasakaalustame haige koha energiat ja informatsiooni nii, et kehas algab ennast tervendav protsess.

Aitan leida pühendumust endale, pakkudes välja konkreetsed harjutused, meditatsioonid, nii tööks mõtete kui emotsioonide ja kehaga. Peegeldan sulle tagasi mida sa usud enda ja maailma kohta olevat tõena.

Kokkusaamine kestab 1 kuni 2 tundi, millest umbes 30-45 min. on energiaid tasakaalustav seanss.

Kontakt: helista 53 33 00 99 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kalev Veskimäe
www.kohalolek.ee

Kui sul puudub usk energiatöösse aga soovid proovida, siis annan võimaluse seda ühekordselt kogeda sulle sobiva tasu eest.