Keha ja vaimu kohtumispaik!

Igapäevane loomulik naer kestab vaid paar sekundit, kuid sellest ei piisa, et saavutada füsioloogilisi ja biokeemilisi muutusi kehas.

Selleks, et naerust tervisele kasu saada, on vaja naerda pidevalt vähemalt 10–15 minutit. Naeruteraapia tunnis teeme naeruharjutusi ja pikendame oma naeru nii pikaks, kui tahame.

Selleks, et naerust oleks tervisele kasu, tuleb naerda häälega – naer peab tulema kõhust, ergutama diafragmat. Ühiskonnas ei pruugi selline naer aktsepteeritud olla, kuid naeruklubid pakuvad turvalist keskkonda, kus saab naerda palju, valjult ja südamest.

Loomulik naer meie elus sõltub palju põhjustest ja tingimustest, aga elus ei ole palju põhjusi, mis meid naerma ajab. See tähendab, et me jätame ...naeru juhuse hooleks. Naeruteraapia tunnis loome naeru teadlikult, me naerame põhjuseta. Me oleme lapsemeelsed ning mängulised ja varsti muutub naer tõeliseks ja nakatavaks.

Naeruteraapia on kerge ja lõbus treening, kus naerdakse ilma põhjuseta. Naermiseks ei pea olema nalja, huumorit ega komöödiat.

Meie keha ja meele vahel on seos. Teaduslikult on tõestatud, et keha ei tee vahet teeseldud või tõelisel naerul. Mõlemal juhul on nii psühholoogilised kui ka füsioloogilised mõjud sarnased.

NAERU KASULIKKUS

Naer tõstab tuju
Naeruteraapia võib tõsta sinu tuju juba minuti jooksul, sest naer vallandab endorfiine. See loob hea enesetunde ja toob rõõmu.

Tervisele kasulik
Naeruteraapia vähendab stressi ja tugevdab immuunsüsteemi. Sa muutud tugevamaks ja ei haigestu enam nii kergesti. Sa paraned kiiremini ka kroonilistest haigustest.

Naer on kasulik äris
Meie aju vajab 25% rohkem hapnikku kui teised organid. Naeruteraapia harjutused suurendavad hapniku voolu meie kehasse ja ajusse, see aitab meil olla võimekam ja energilisem ning töötada paremini.

Sotsiaalne side
Elukvaliteet sõltub meie sõpradest ja suhetest. Naer loob suurepärase ühenduse inimeste vahel ja toob palju häid sõpru, kes on hoolivad ja toetavad.

Naerdes läbi väljakutsete
Igaüks oskab naerda, kui on hea aeg, aga kui oled masenduses, on seda raske teha. Naeruteraapia õpetab sind naerma ka raskel ajal. See annab jõudu ja positiivsust olenemata asjaoludest.

Naeruteraapia seansse viib läbi Piia Kõverik, info tel. 53481347 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.