Keha ja vaimu kohtumispaik!

Rännakuteraapia

Rännak on erakordne ja võimas meetod lahendamaks kõikvõimalikke probleeme, millega elus silmitsi seisame – nii füüsilisi, vaimseid kui ka emotsionaalseid.

Teadus on tänaseks jõudnud seisukohale, et suur enamus meid vaevavate probleemide algpõhjus on emotsionaalne. Rännaku meetodi efektiivsus seisneb selles, et Rännak aitab Sul jõuda otse probleemide algpõhjusteni ja need tervendada keha teadvuse tasandil.

See tervendav meetod sündis läbi Brandon Baysi otsese kogemuse ca 19 aastat tagasi. Tänaseks on Rännak levinud üle terve maailma ja muutnud sadade tuhandete inimeste elusid. Oma igapäevatöös inimestega kasutavad seda praktilist ja mõjusat meetodit väga paljud organisatsioonid, äriühingud, koolid, sotsiaalasutused ja valitsusasutused.

Mina puutusin kokku esimest korda Rännakuga 2014.aastal, kui osalesin intensiivseminaril. Olen õppinud ja praktiseerinud väga palju erinevaid teraapiad. Rännak tundub kõikidest teraapiatest, millega mina olen kokku puutunud, üheks võimsaimaks, kus on peale seanssi kohe näha ja tunda konkreetseid tulemusi. Rännak aitab vabaneda aastaid kestnud depressioonist, sassi läinud suhetest, aitab leida uusi eesmärke. Lastes lahti valust ja hirmudest, saad kogeda suurt vabadust, kergust ja hetkes elamist. Saad olla päriselt õnnelik.

Tänaseks olen õppinud, kuidas tunda kõiki tundeid, mida inimeseks olemine pakub, sellega teisi ja/või iseennast kahjustamata ning nendesse tunnetesse kinni jäämata. Rännakuteraapias turvalises keskkonnas kogetud hirm, viha, kurbus, ärevus on andnud oskuse nende tunnetega ka igapäevases elus lihtsalt toime tulla.

Minu juurde on tulnud ka inimesi, kellel on pealtnäha kõik „korras”. Neil on olemas perekond, korralik eluase, töökoht, aga hinges ikkagi midagi hüpleb, ei ole rahu. Siis rännakuteraapia on just see, millega saab ligi sinu sügaval hinges peituvatele takistustele.

Kliendi tagasiside.

Mingi aeg tagasi käisin sinu juures rännakul. Ei osanud oodata sellist tulemust! Olin väga rahul kogu seansiga. Tegime läbi rännaku ja lahe oli lõpus endale kirja kirjutada. Tol päeval peale seanssi ei saanudki nagu nii aru, et midagi kohe muutnud oleks. Järgmisel ja ülejärgmisel päeval tajusin väga selgelt, et minuga on toimunud mingi väga suur muutus. Kirjeldaksin seda sama moodi nagu ka sina ütlesid, et nagu oleksin võtnud seljakoti kividega seljast. Mul oli tunne, nagu ei kannaks ma kaasas enam vana aastaid kogunenud probleeme ja jama. Nüüd tundsin ma selgelt, kes olen ma ise! Tundsin ennast enda energias ilma murede ja probleemideta. Minu peas ja meeles oli väga tugev selgus ja konkreetsus. Minu maailmapilt ja värvid olid muutunud kaunimaks ja pehmemaks. Paari nädala pärast, kui kohtusin jälle oma perega, siis tundsin kuidas suhtun just emasse hoopis paremini ja vabamalt. Kus meie vahel poleks olnud õhus justkui enam paksu musta pilve vaid rahu ja mõistmine. Tundub, et nii jääbki ja meie suhtlemine läheb ajaga aina pehmemaks.

Ma tänan, et viisid minuga läbi rännaku. Ma ei uskunud eal, et sellel võib nii tugev mõjuvõim olla, selle üle, kuidas ma kogen seda maailma. Lihtsalt imeline!

Soovin Sulle palju rahu, õnne, loomingulisust, sära, armastust, entusiasmi ja töökust!

Hoiatus! Sinu elu võib muutuda. Kui oled valmis ülejäänud elu elama kerguses ja rõõmus, siis võid proovida Rännakut.

Rännakut juhendab Piia

Lepi aeg kokku  tel.53481347