Keha ja vaimu kohtumispaik!

Stuudios on nüüd ka seljavenituspink.

Seljavenituspink aitab ära hoida ja leevendada selja-, kaela-, õla- ja põlvevalu ning liigeste kulumist. Pingi abil venitatakse inimese enda keha raskusega lülisammast ja liigeseid. See venitus vabastab diskid ja liigesed liigsest koormusest ja laseb neil vabalt funktsioneerida.

Selgroo venitamise tulemusena toimub naaberlülide vahelise kauguse suurendamine, väheneb selgroolülidevaheline hõõrdumine ja lülivaheliste ketaste aktiivne küllastatus veega koos ketaste mõõtude suurendamisega. Selgroo sellise venitamise tulemusena suurenevad inimese pikkus ja inimese kasv. Normaliseeruvad lülisamba füsioloogilised jooned. Tihtipeale täheldatakse selgroo pikenemise (10 mm ja rohkem) juhtumeid juba pärast esimest protseduuri.

Seljavenituspingil saab abi järgmiste terviseprobleemide puhul:
- liigeste jäikus ja liigeste põletik
- hüppeliigese liikuvusprobleemid
- põlveliigese liikuvusprobleemid
- puusaliigese liikuvusprobleemid
- närvijuure pitsumine
- kaelavalu
- õlavöötme pinged
- alaselja valud (ka kroonilised)
- vaagnavöötme piirkonna surved
- lihasspasmid

Lülidevaheliste ketaste kudede kahjustuse tõenäosuse välistamiseks tuleb pärast protseduuri lõppu tõusta ettevaatlikult ja sujuvalt. Umbes tunni aja jooksul pärast protseduuri ei ole soovitatav teha järske ning suure amplituudiga keha- ja pealiigutusi ega kanda raskusi.

Seljavenituspink annab sulle tervema elu!

NB!
Seljavenituspingi protseduure ei ole soovitatav teostada kohe pärast sööki, kui sul on palavik, külmetus või tugev pea- või kõrvavalu.

On soovitav enne seljavenituspingi kasutamist konsulteerida oma perearstiga.

Vastunäidustatud: kõrge vererõhk, südamepuudulikkus, hiljutine operatsioon.