Keha ja hingekohtumispaik!

Magneesiumihelbed/ magneesiumkloriid 46-47% vanni jaoks, 1000 g

Magneesiumihelbed/ magneesiumkloriid 46-47% vanni jaoks, 1000 g

5.00€

Magneesium kuulub nende mineraalide hulka, mille nimetusega kaasneb sõna hädavajalik. Magneesiumi sisaldab iga rakk meie kehas, eriti rohkesti on teda lihastes. Kaasaarvatud südamelihas ja ka veresoone seinad, mis ju ka lihased on. Magneesiumi üheks tähtsaimaks funktsiooniks meie kehas on lihaste lõdvestumisprotsesside reguleerimine.

Magneesium kindlustab organismis lihaste lõdvestumise ja mida vähem lihaspinget, seda vähem ka üldist stressi ning paraneb une kvaliteet. Lõdvestades veresoonte- ja südame lihasrakke soodustab see mineraal arteriaalse vererõhu ja pulsisageduse langust, muutes seeläbi magneesiumi vajalikuks mistahes südameprobleemiga inimesele.

Üks efektiivsemaid viise magneesiumipuudust vähendada on omastada seda naha kaudu. Selleks sobib ideaalselt magneesiumihelvestega jalavannide tegemine.

Kasutamine: ainult välispidiselt vannide tegemiseks. Jalavanni puhul piisab juba 1-2 spl. ehk peotäie helbeid. Jalavanni tegemisel on piisav, et vesi katab jalalabad. Esimese 20 minutiga imendub läbi naha vajalik kogus magneesiumit. Soovitav vee temperatuur on vähemalt 37 kraadi 30-45 minutit.

Sulge kott hoolikalt kuna magneesiumi helvestel on võime imeda endasse õhuniiskust väga kiiresti.

Magneesiumkloriidi võivad tarbida igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega.

Vastunäidustatud neerupuudulikkuse, soolte ummistuse ja bradükardia korral. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Pakendaja Rapla Elujõu Keskus/ Amarello OÜ, Ööbiku 2, Rapla

Mõõdud (L x K x H) 0 x 0 x 0
Kaal 0

© 2016-2024 Rapla Elujõu Keskus. Kõik õigused on kaitstud.

Ööbiku 2, Rapla, 79514
+372 53481347

maksekeskus logo small

 

smartpost itella logo small

Sõbrad