Keha ja vaimu kohtumispaik!

Imeline männisalv meega

Salvi põhikomponendid on sea ploomirasv, mänd ja mesi. Sisaldab ka elupuu ja nõgese väevõimu.

Männist, elupuust ja nõgesest on salvi sisse kogutud kõik väga väärtuslikud vitamiinid, mineraalid, vaigud ja eeterlikud õlid. Ploomirasv (sea siserasv) on soojendava toimega, mida kasutasid juba meie esivanemad. Mett peeti juba vanal ajal üheks tähtsamaks tervist tugevdavaks vahendiks, aktiivse elu pikendajaks ja paljude haiguste ravijaks. Mees sisalduvad peaaegu kõik Mendelejevi tabeli elemendid, moodustades rohkem kui 200 erinevat ühendit.

Salv leevendab väga võimsalt köha ja muid hingamisteede vaevusi. Salviga määrida kael ja rindkere ning katta soojalt. Nohu puhul määrida nina seest ja nina pealt. Salvi lisada aurutegemise vette ja ka jalavanni vette .

Salv takistab põletikulisi protsesse ja vaigistab valu. Salv leevendab reumaatilisi haigusi, aitab lihaspingete ja närvivalude puhul, parandab vereringet ja selle tulemusena ka hapnikuvahetust. Salviga määrida oma valutavaid liigeseid, probleemseid kehapiirkondi ja katta seejärel soojalt. Salv leevendab veenilaiendite probleemi. Määrida õrnalt probleemsetele kohtadele.

100% looduslik.
Tehtud käsitsi ja suure armastusega!

Palju tervist imelisest männisalvist!