Keha ja vaimu kohtumispaik!

Loodustunnetuse õpituba

Praktika
 Registreerumine suletud
 
2
Kuupäev: 14 Veebruar 2018 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Võimalik et elus tekib mingil hetkel küsimusi kuidas loodusega ja ka iseendaga kui ennekõike endale esmase loodus subjektiga alkeemiliselt suhelda ja nähtamatut tajuda.

Seletan lahti nii teoorias, kui praktikas metoodikaid, kuidas töötada tervendavalt ja puhastavalt iseendaga, koosmõjudes inimese rakuteadvus... rakumagnetism ja maajõujooned. Tuleviku inimese teema, kus inimene oskab ennast juba teadlikult ühendada planeedi vooluvõrku ehk toiduahelasse.


*Eri looduspaikkondades vaimtasandil töötamise instruktsioon

Ravimtaime vaimne korje...
Nõiavitsa otsimine ja töösse rakendamine...
Kivide saladused...
Loodusaltari kasutamine vanaka mäe tipus...
Rõõmu allikaga teadlik suhtlemine ja vee keele õppimine...
Taimedega telepaatiliste suhete loomine ja nende perekondade õpetuste teadvustamine

Kaasa kirjutustarbed märkmete tegemiseks.

Energiavahetuse puhul tunneta ja mõõda, palju kuuldud informatsioon väärt oli ja siis tee majanduslikust seisukohast lähtuvalt endale sisemise mõõteriista kaudu sobiv otsus.

Annan edasi enda väljakujunenud töömeetodid, mida loodus on otse õpetanud ja neid meetodeid lihvides harjutades näitab elu end järjest vaimselt teadlikumalt.

Pooldan just sedapidi ühiskondlikku tulevikusuhtumist, kus igaüks oskab kogemuslikult ise ennast tervena hoida, võimalusel ka tervendada. Tarkus on jah igas inimeses olemas... ainult kas magavas või ärkvel olekus.

Need kogemuslikud protsessid looduses ei ole ühekordsed, vaid jätkuvad. Harjutades, arenevad tajumis sidemed seostes järjest kaugemale, nii et, kes on varem meie looduskoolis käinud ja tahab veelkord kogema tulla, tuleb juba põhjusel, et kaugemale nähtamatut näha.

Loodus kutsub endaga taaslähedaseks saama ja kui sõprus on loodud, siis ei unusta ta iial Sind, kus iganes Sa oled. Siis on suhe juba telepaatiline.

https://www.youtube.com/watch?t=1&v=wPOySmOXQ1I

Palun registreeri varakult See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või FB sõnumina või tel.53481347

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, Rapla, 79513 Rapla maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • 14 Veebruar 2018 18:00