Keha ja vaimu kohtumispaik!

Muusikateraapia tutvustus KOOLIDE ja LASTEAEDADE PERSONALILE

Praktika
 Registreerumine suletud
 
0
Kuupäev: 12 November 2018 16:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Muusikateraapia üheks rakendusviisiks, lisaks ärevuse ja stressi vähendamisele ka meeleoluhäirete ja sotsiaalsete võimete parandamine ning kognitiivsete võimete ning keskendumisvõime arendamine.

Seetõttu on muusikateraapia väga heade tulemustega ATH ja teiste käitumuslike eripäradega lastele aga ka autistlike joontega lastele (nt aspergeri sündroom).

Statistiliselt aitab muusikateraapia 71% ühiskonnas paremini toime tulla, 91% luua paremini sotsiaalseid suhteid, 81% parandada igapäevast heaolutunnet, 84% lihtsamini sõpru leida, 98% kogeda vähem stressi.

Muusikateraapiast osa võtmiseks ja sellest kasu saamiseks ei pea inimesel olema eelnevaid muusikalisi oskusi või teadmisi. Tegevused on jõukohased kõikidele.

Kuna muusikateraapiast on levinud sageli arvamus, et muusikateraapia on lihtsalt muusika kuulamine ning tegelik teraapia olemus ja mõju lastele on üldjuhul teadmata, pakume erilist võimalust koolieelsete lasteasutuste ja koolide personalile vaid teile loodud grupis 12.11.2018 kell 16-17.15 kuulata ja näha, kuidas saab muusikateraapiaga aidata teie klassi, kooli, lasteaia lapsi.

Räägime:
• mis on muusikateraapia ja kuidas see tegelikult toimub
• millistel juhtudel seda rakendada
• erinevaid lugusid erinevate lastega saavutatud muusikateraapia tulemustest

Kuna muusikateraapia on alates novembrist nii lasteaia lastele kui kooliõpilastele Raplas tasuta kättesaadav, siis on oodatud väga nii tugimeeskonna liikmed, klassijuhatajad, aineõpetajad, lasteaedade kasvatajad/õpetajad ja kõik teised lastega töötavad spetsialistid, et teaksite ja oskaksite lastele muusikateraapiat kui ühte võimalust enda aitamiseks pakkuda.

Kuna teraapiat on võimalik läbi viia ka kooli/lasteaia ruumides s.h nii individuaalseansside kui grupitööna, siis on oodatud ka maakonna teiste koolide/lasteaedade personal.

Muusikateraapia võimalust pakub Siiri Antsmäe, kes on läbinud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias muusikaterapeudi algkursuse ning täiendab ennast ka praegu nii muusikateraapias kui meditatsiooni ja mindfulnessi praktikates.

Siiril on kogemusi nii normintellektiga psühhosomaatiliste häirete, autistlike ja käitumishäiretega lastega kui ka raske ja sügava puudega lastega.

Osalemiseks muusikateraapia tutvustuses registreeri ennast ja oma kolleegid meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kõigil huvilistel on võimalus kokku leppida näidistund oma koolis/lasteaias nii kohapeal kui ka otse kontakteerudes samal meiliaadressil.

TASUTA

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, Rapla, 79513 Rapla maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • 12 November 2018 16:00