Keha ja vaimu kohtumispaik!

Muusikateraapia tutvustus

Praktika
 Registreerumine suletud
 
0
Kuupäev: 14 November 2018 18:30

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Alates novembrist on nüüd Raplas ka muusikateraapia võimalus.

Muusikateraapia on mõeldud sulle, kui sul on väsimus, segadus endas, mured mis kurnavad, oled ületöötanud ja närviline, kannatad stressi all, ei suuda keskenduda või ei saa tervikuna enam aru, miks ja mida sa teed. Või sinu varasemalt kogetud suhted ei lase sul edasi liikuda.

Seda nimekirja vōiks jätkata, kuna muusikateraapiat kasutatakse väga erinevatel põhjustel ja eesmärkidel.

Muusikateraapia on ka suurepärane vahend sinu ōppimis-, suhtlemisraskustes või masendusse langenud lapsele.

Muusikateraapiast osa võtmiseks ja sellest kasu saamiseks ei pea inimesel olema eelnevaid muusikalisi oskusi või teadmisi. See on jõukohane kõikidele.

Statistiliselt aitab muusikateraapia 71% ühiskonnas paremini toime tulla, 91% luua paremini sotsiaalseid suhteid, 81% parandada igapäevast heaolutunnet, 84% lihtsamini sõpru leida, 98% kogeda vähem stressi.

Tule muusikateraapiat tutvustavale õhtule 14.11 kell 18.30 ning kuula ja koge, mida muusikateraapia tegelikult tähendab, mida see saab sinule anda ja kuidas see tegelikult toimub. Näidisseanss kestab kuni 19.45.

Muusikateraapia võimalust pakub Siiri Antsmäe, kes on läbinud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias muusikaterapeudi algkursuse ning täiendab ennast ka praegu nii muusikateraapias kui meditatsiooni ja mindfulnessi praktikates.

Osalemisest muusikateraapia tutvustuses märgi ennast palun FB ürituse juures osalejaks või registreeri ennast See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõigil huvilistel on võimalus registreerida ennast isiklikule prooviseansile nii kohapeal kui ka otse kontakteerudes samal meiliaadressil.

Muusikateraapia maksumuseks on individuaalsete seansside korral vabatahtlik panus (kuid mitte rohkem kui 6EUR).

Registreerida ja infot saab küsida ka tel 55 155 78

 

TASUTA

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, Rapla, 79513 Rapla maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • 14 November 2018 18:30