Keha ja vaimu kohtumispaik!

Hiina uusaasta tähistamine

Loeng
 Registreerumine suletud
 
0
Kuupäev: 13 Veebruar 2019 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Hiina kalendri järgi algab 5 veebruaril uutest energiatest tulvil YIN MAA SEA aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Pärast tõsimeelset ja meid korrale kutsuvat maa Koera aastat, astub 05.02.2019. võimule yin Maa Siga. Kas võtsid Koera aastal olulisi muudatusi ette? Kas viisid sisse oma eluvundamendis parandusi ja täiendusi? Kui suutsid vajalikud otsused ja muudatused sisse viia, siis tea, et Siga aitab neid ellu viia.

 

Siga on 12 loomamärgi viimane loom, lõpetades 12-aastase tsükli. Tihti nimetatakse tsükli lõpuaastat ka puhkeaastaks ja analüüsiaastaks, et liigne pingutus ei rikuks Koera aasta muudatustest tuleva kasuteguri ära.

 

Too oma ellu rohkem rõõmu ja lõõgastust. Luba endale reis, millest oled ammu unistanud. Kuid selles paljutõotavas energias ei tohi muutuda lohakaks ja pinnapealseks, nii võib nii mõnigi hea kui ka halb asi märkamata jääda ja hiljem sügavalt kahetseda.

 

Maa Sea aastal on oodata rohkelt pidustusi, pidulike sündmuste tähistamist, festivale. Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke suhteid, koosviibimisi lähedastega, abiellumist, laste saamist ja perega koos olemist.

 

Hiinas peetakse Siga kõige õnnelikumaks loomamärgiks, sest kõik tahavad olla tema sõbrad. Siga vaatab, et kodus on kõik korras, et peres on kõik korras, et töökollektiivis on kõik korras.

 

Ära jää sel aastal üksinda, vaid suhtle inimestega ja hoia kontakte. Hoolitse iseenda eest ja tea, et kõik ümberkorraldused, mida Sa Koera aastal alustasid, on Sea poolt kaitstud ja toetatud.

 

Et uus aasta meile häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta kõrgendatud ühisenergias vastu...

 

Kavas:

  • möödunud aasta tänamine

  • halva, segava ärasaatmine

  • viie elemendi aktiveerimine

  • soovide esitamine ja aktiveerimine

  • feng shui energiakaart 2019. aastaks

Tegemist on Maa elemendi aastaga – ja seda aastat nimetatakse kuldse Sea aastaks, seega on sel aastal oodatud kollased-kuldsed toonid, kuid aasta õnnetoovad värvid on punane ja valge, aga ka oranž ja roosa.

 

NB! Hiina uusaasta tähistamine toimub Rapla Elujõu Keskuses K 13.02. kl.18.00 (orienteeruv lõpp 20.00), aadressil Ööbiku 2, Rapla.

Kohapeal on võimalik osta Sea aasta ja feng shui sümboolikaga esemeid.

 

Osalustasu on 19 eurot.

Palun registreeri.

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, rapla

 

Kõik kuupäevad


  • 13 Veebruar 2019 18:00