Keha ja vaimu kohtumispaik!

Muusikateraapia tutvustus

Praktika
 Registreerumine suletud
 
0
Kuupäev: 16 Jaanuar 2019 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Uue aasta alguses on parim aeg alustada enda sisemise rahulolu taastamisega.
Nüüd onRaplas ka muusikateraapia võimalus. Muusikateraapia on mõeldud sulle, kui sul on väsimus, segadus endas, mured mis kurnavad, oled ületöötanud ja närviline, kannatad stressi all, ei suuda keskenduda või ei saa tervikuna enam aru, miks ja mida sa teed. Või sinu varasemalt kogetud suhted ei lase sul edasi liikuda. Seda nimekirja vōiks jätkata, kuna muusikateraapiat kasutatakse väga erinevatel põhjustel ja eesmärkidel. Muusikateraapia on ka suurepärane vahend sinu ōppimis-, suhtlemisraskustes või masendusse langenud lapsele. Muusikateraapiast osa võtmiseks ja sellest kasu saamiseks ei pea inimesel olema eelnevaid muusikalisi oskusi või teadmisi. See on jõukohane kõikidele.

Statistiliselt aitab muusikateraapia 71% ühiskonnas paremini toime tulla, 91% luua paremini sotsiaalseid suhteid, 81% parandada igapäevast heaolutunnet, 84% lihtsamini sõpru leida, 98% kogeda vähem stressi.

Tule muusikateraapiat tutvustavale õhtule 16.01 kell 18.00 ning kuula ja koge, mida muusikateraapia tegelikult tähendab, mida see saab sinule anda ja kuidas see tegelikult toimub. Näidisseanss kestab kuni 19.45.

Üritus on TASUTA!

Muusikateraapia võimalust pakub Siiri Antsmäe, kes on läbinud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias muusikaterapeudi algkursuse ja täiendanud ennast meditatsiooni ja mindfulnessi praktikakas. Hetkel õpib Siiri lisaks muusikateraapirale jka pereteraapiat.

Osalemisest muusikateraapia tutvustuses märgi ennast palun FB ürituse juures osalejaks või registreeri ennast See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kõigil huvilistel on võimalus registreerida ennast või oma lähedast isiklikule prooviseansile nii kohapeal kui ka otse kontakteerudes samal meiliaadressil. Infot saab küsida ka tel 55 155 78.

Muusikateraapiast saab rohkem lugeda siit http://www.muusikateraapiakeskus.ee/eraisikule/muusikateraapia/

 

Aadress
Ööbiku 2, Rapla

 

Kõik kuupäevad


  • 16 Jaanuar 2019 18:00