Keha ja vaimu kohtumispaik!

Õhtu naistele. Afrodite saladused: tervis, armastus, küllus

Praktika
 Registreerumine suletud
 
2
Kuupäev: 06 Veebruar 2019 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Meistriklassi viib läbi ülemaailmne heategevusjuht, rahvusvahelisel tasemel parapsühholoog, naiste treener,energeetilise kaitse meister, tervendaja astraalkirurg ja valge maag ZHANNABEL

Kaasaegne naine soovib ennast realiseerida elu kõigis sfäärides – emaksolemine, edukas karjäär jne.

Naine soovib olla artistlik ning leida oma kutsumuse.Selleks kõigeks on vaja jõudu, motivatsiooni ja sageli ka teadmisi.

Küsimusele, kust ja kuidas neid teadmisi saada, saad vastuse meie naiste seminaril.

Maailmas ei olnud mingit ilu ega armastust enne Afrodite sündi.

Siis järsku ilmus ta välja merelainete vahust, kõige kaunim jumalanna, keda eales teatud. Kus iganes ta kõnnib, õitsevad lilled ning maailm muutub säravaks ja ilusaks. Kui inimesed teda näevad, ärkab armastus nende südames.

Kandes Afrodite vööd muutub naine ligitõmbavaks ja vastupandamatuks. Isegi Zeus ei suutnud vastu panna tema jumalikule võlule. Joomine tema kuldsest peekrist annab igavese nooruse.

Sa oled perfektne, kuigi Sa ei tea seda veel. Õpid loomulikku naiselikku maagiat, andeid, oma kõrgeimat eesmärki. Sa suudad palju enamat kui oled arvanud.

Seminari saad teada:

• 7 ASJA, MIDA MEHED NAISES KÕIGEPEALT MÄRKAVAD. Sa õpid neid teadmisi kasutama ning suudad kiiresti leida parima, väärikaima, heldeima ja rikkaima mehe.

• AFRODITE MUDRA, MIS AITAB LIGI TÕMMATA KÜLLUST NING LEIDA OMA ELU EESMÄRK. Tee seda iga päev ning oota edutamist ja tõusu karjääriredelil.Peagi saad sa kingituse ja boonuse. Kuid mis kõige tähtsam – sa leiad oma koha elus.

• KUIDAS ÜLES EHITADA SUHTEID. Sa õpid selgeks kõige olulisemad suhtlemise reeglid, mis aitavad Sul inimestega ladusalt suhelda mistahes olukorras.

• AFRODITE VÖÖ — iidne rituaal, mis laeb Sind võimsa maagilise energiaga,kaitseb negatiivsete mõjutuste eest ning avab Sinu elu ettemääratuse.


Väidetavalt valdab Žannabel kätega ravitsemise kunsti ning sooritab kuulsa Brasiilia imearsti João kombel operatsioone tuimestuse ja arstiriistadeta (energeetiline hiilerlus), samuti kasutab ta seansside ajal levitatsiooni-meetodit, kus ta suudab patsiendi vaid mõttejõul tõsta õhku.

Mõlema teema tõestuseks võib vaadata kahte venekeelset videot :
https://drive.google.com/drive/folders/10cH0aII4QkkQdZ3qWHg4GkrWsGOmjCQB

https://drive.google.com/drive/folders/10cH0aII4QkkQdZ3qWHg4GkrWsGOmjCQBŽannabel õpetab oma seminaridel naistele rituaale, mis aitavad leida ja hoida oma teist poolt (iidne Kokoshastra armastuse kunst) ning luua küllust ja tervist. Näiteks jumalanna sünni rituaal puhastab naise karma 7 sugupõlve tagasi – nii et kõik suguvõsa naised leiaksid õnne.Afrodite kuldne peeker on iidne rituaal külluse ja edu loomiseks kogu suguvõsale, jumalanna sall õpetab naistele nippe, kuidas olla mehele ainuke, jumaliku nektari retsept aga muudab naise energiliseks ja maagiliseks.

Žannabeli kodulehelt leiab ka tasuta seansi, mis aitab teil lõdvestuda ja lahendada teie elu peamist probleemi: http://zhannabel.com/seans/

ŽANNABEL ISEENDAST:

"Ma sündisin väikeses linnakeses armastavas peres. Mul vedas, sest minu suguvõsas on palju tarku ja naiselikke naisi, kes valdavad õnneliku elu loomise kunsti. Kolisin Moskvasse ja asusin õppima psühholoogiks. Instituudi lõpetamise ajal oli mul klientide järjekord kuupikkune ja ma nägin, et minu konsultatsioonid ja seansid tõepoolest aitavad naisi. Oma enam kui 20 aasta pikkuse praksise jooksul olen tervendanud tuhandeid, olen aidanud neil leida oma teise poole, kutsumuse elus, lahenduse probleemidele jms.Armsad naised, teadke, et igaüks teist väärib armastust!"

Tõlkega: eesti keeles
KAASA: kaustik, sulepea, maani seelik;

HIND: 23 eurot ettemaksuna, 25 eurot kohapeal.

Palun KINDLASTI REGISTREERIDA hiljemalt teisipäevaks , (5. veebr, ) ja tasuda osamaks.
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 53481347

MTÜ Elujõulisem Rapla
EE622200221059351974

Olgu Valgus ja Päike Sinuga!
Piia

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, rapla

 

Kõik kuupäevad


  • 06 Veebruar 2019 18:00