Keha ja vaimu kohtumispaik!
 

Taimede vägi sinus eneses - õhtu taimetark Angelikaga

Loeng
 Registreerumine suletud
 
1
72259960_2709418509088515_6064533524629684224_n
Kuupäev: 28 Oktoober 2019 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Taimede vägi sinus eneses

Loodus alustab puhkeaega ja nii ka inimese organism eelistaks väikest puhkust talvise rapsimise asemel.

Sügis ja talv on aeg, mil suvel varutud energiad kipuvad meie elutempo juures kahanema ja sellepärast on mõistlik jälgida toitumisel sügis-talviseid soovitusi ja õppida ennast turgutama looduse abiga.

Angelika tutvustab, kuidas looduslike vahenditega saab turgutada tervist, tugevdada immuunsust, aidata end söömishäirete korral ning kuhu vajutada, kui ärevus ei lase rongi pealt maha tulla või valu ei lase magada.

Lisaks räägib Angelika, kuidas ta saab Sul aidata tasakaalustada enda kehas voolavaid energiaid ja tugevdada organeid, kombineerides nii meie enda esivanemate tarkusi kui ka aastatuhandete vanuse hommikumaade meditsiini erinevaid võtteid.

Läbi erinevate massaažide ja akupunktuuri teraapiate ning taimeravi on võimalik tuua leevendusi väga paljudele terviseprobleemidele.

Lisas saad sellel õhtul veel teada:

Milline vägi on Eestimaa taimedel?
Kas ja miks eelistada taimi toidulisanditele?
Mille poolest erineb Eesti taimede vägi võõramaistest?
Milliseid taimi võiks endale talviseks perioodiks kappi varuda?
Kuidas tõsta immuunsust taimede abiga?
Millised taimed aitavad keskenduda, energiat tõsta, millised rahuneda?
Kas söödavaid taime on võimalik ka üledoseerida? Mida siis teha?


Angelika võtab kaasa ka enda valmistatud naturaalseid teesegusid ja toidulisandite näol vitamiine-mineraale ning teisi loodustooteid, mida saab kohapeal nii mekkida kui ka kaasa osta.


Angelikast lähemalt

Angelika Somelari armastus ravimtaimede vastu sai alguse juba varajases lapsepõlves mõlema vanaema hoolika silma ja käe all. Sestpeale on taimede maailm saatnud teda pidevalt läbi elu ning nüüdseks on ta tegelenud inimeste nõustamisega erinevate hädade ja vaevuste korral pea 30 aastat ja koolitamisega üle 20 aasta.

Haridust ja tarkust on omandatud Tartu Ülikoolis, Tallinna Intuitiivteaduskonnas, Kiievi praktilise psühholoogia instituudis, Open Yale e-ülikoolis ja Kalifornia ülikoolis.

Ta on läbinud erinevates riikides mitmeid „Lääne meditsiini“ alaseid koolitusi, kuid avastanud enda jaoks ka Hiina meditsiini ning alates 2016. aastast õpib ta traditsioonilist Hiina meditsiini Eesti Neijingi Koolis.

Igapäevaselt tegeleb Angelika lisaks koolitamisele peamiselt tervise diagnostika, tervisenõustamise, toitumisnõustamisega erinevate haigusseisundite korral, akupunktuuri (nõelravi, mokša), teraapilise massaaži ja taimeraviga.

Taimed on ta valdavalt ise kasvatatud või korjanud, kuid ta oskab soovitada ka õigeid taimekapsleid. Enda sõnul ei jäta ta ukse taha ühtegi hädalist ja püüab kõigile leida sobiliku lahenduse.

Angelika tegemisi taimemaailmas saab jälgida Taimeväe blogis: https://www.facebook.com/Taimevagi/

Kodukandi metsade vahel Nissi Tervisetoas saab temaga personaalselt kohtumiseks aja kokku leppida:

https://www.facebook.com/Nissi-Tervisetuba-555045481567016/

Osalustasu on 15.- eurot, mille palun kaasa võtta sularahas.


Anna oma tulekust meile teada, et teaksime teekannu tulel hoida.

Angelika - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Piia - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2

 

Kõik kuupäevad


  • 28 Oktoober 2019 18:00