Keha ja vaimu kohtumispaik!

 

Hingamisring teemal Minu perekond

Praktika
 Registreerumine suletud
 
0
73232856_2564716503642279_6624376494414102528_o
Kuupäev: 27 November 2019 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Mõtiskleme selle üle, kes kuuluvad hetkel minu perekonda ja millised on minu perekonna tugevused. Ükskõik mis teie perekonnas hetkel ka ei toimuks, alati on võimalik leida ka mõni kõiki ühendav tugevus. Samal viisil võib vaadelda ka oma lapsepõlve perekonda ning sealseid nüüd juba minevikku jäänud suhteid. Kas soovid tegeleda oleviku või minevikuga jääb sinu otsustada. Igaüks saab õhtu jooksul teistega jagada just nii palju või vähe kui tema jaoks turvaline tundub.

Perekond ning selle tugevused ja toimemehhanismid mõtteis jätkame hingamistööga. Hingamistöö kestab vähemalt 1 tund. Igaüks saab hingata omas tempos olles grupi ning minu poolt toetatud.

Kohapeal on olemas joogamatid ning pleedid. Kui soovid võid alati kaasa võtta oma pleedi või teki ning kui tead, et armastad kõrgemat peaalust, siis miks mitte ka oma väikse padja.Kohtade arv on piiratud, sest soovin hoida grupi väikse, hubase ja turvalise.

 

Seega palun kindlasti oma tulekust märku anda kas ennast üritusel osalejaks märkides,

mulle sõnumitesse kirjutades või e-kiri saates: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui soovid rohkem teada võid ka julgelt helistada tel: 5201366Osalemispanus 20 eurot

* * *

Hingamisteraapia aitab lisaks muule ka kehast vabastada vanu mustreid ja pingeid ning kinnistada uusi ideid, lahendusi ja teid. Hingamistöö raames lamab hingaja rahulikult matil ning tema ainukeseks "tööks" ongi keskenduda oma hingamisele ning hoida ennast hingamas. Hingamine toimub ühendatud hingamise meetodil ehk siis on tegemist pausideta hingamisega. Kuna igaüks saab hingata omas tempos ei ole vaja karta nö hüperventileerimist. Hingamisteraapia annab võimaluse õppida paremini tundma nii oma emotsioone kui ka oma keha.

Mina olen ise tegelenud hingamiseg pea 10 aastat ning olen lõpusirgel oma hingamisterapeudi õppega Teadliku loomise ja hindamise akadeemias. Hetkel täiendan ennast ka Tallinna Ülikooli juures kunstiteraapiat õppides.

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, Rapla

 

Kõik kuupäevad


  • 27 November 2019 18:00