Keha ja vaimu kohtumispaik!
 

Hiina Uus Aasta

Loeng
 Registreerumine suletud
 
3
Roti-aasta-top-seeder
Kuupäev: 27 Jaanuar 2020 18:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Hiina kalendri järgi algab 25 jaanuaril uutest energiatest tulvil YANG METALL ROTIaasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Kas oled teinud kõik ettevalmistused enne uue tsükli algust? Kes on Sinu kõrval? Kellega kõnnid ühisel Teel? Kes jagab Sinu põhiväärtusi? Kellega on Sul sarnased eesmärgid? Pärast piduderohket Sea aastat astub 25.01.2020. võimule yang metall Rott. Sea aastaga lõppes Maa elemendi tsükkel, oli kokkuvõtete tegemise, aruandmise ja tähistamise aeg. Rott on 12 loomamärgi esimene loom, kandes endas uue tükli ettevalmistavat energiat. Nüüd tuleb panna paika suunad, eesmärgid, oma olemuse energia. Uus tsükkel algab alati kriisiga, sest me vajame uueks arenguks muutust. Sõna „kriis“ kirjutatakse mandariini keeles kahe hieroglüüfiga, mis tähendavad „ohtu“ ja „võimalust“.

Seega kasuta oma tarka meelt, mõistust, oskust teha vahet olulisel ja ebaolulisel, tajuda maailma ja iseenda liikumise suunda ning pane kirja oma järgmiseks 12 aasta plaan. See ei ole veel aktiivse tegutsemise aasta, küll aga aktiivse ettevalmistamise aasta. Praegu midagi olulist maha magada, võib anda aastate pärast tugeva vastulöögi. Selle aasta oluline teema on mitte jäigastuda, mitte tegutseda kinnisilmi – on olemas oht, et me ei näe olulisi väärtusi, ega olulisi võimalusi, ega ka ohte. Aasta energia teeb meid liiga kõvaks – seega kasuks tuleb oskus olukorrast eemalduda, hoida distansti. Tark hoiab kõrvale üldisest energiavoost ja vaatab kuhu tema kuulub, mis on tema Tee. Võib olla tuleb Sul teha vaheaasta, et mõista kuidas edasi minna, missugune suund valida. Tea, et see, mida saa Roti aastal lood, hakakb Sind kandma läbi 12 aasta – ja see energia juhindub Sinust ja on väärtuslik ning kooskõlas Universumiga.

Et uus aasta meile häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta kõrgendatud ühisenergias vastu…
Seminari sisu (kliki)

UUE AASTA TÄHISTAMINE TOIMUB:

Esmaspäev 27.jaanuar 2020; kl.18.00-20.00

Rapla Elujõu Keskus (Ööbiku 2, Rapla).

OSAVÕTUMAKS: 19 €

NB! Kohtade arv on piiratud!

Tasumine sularahas või ülekandega:
Seeder Konsultatsioonid OÜ,
a/a EE512200221021709091

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2

 

Kõik kuupäevad


  • 27 Jaanuar 2020 18:00