Keha ja vaimu kohtumispaik!
 

Tervendava hingamise hommik

Praktika
 Registreerumine suletud
 
0
9b55831ee26006107a7a8f27e524379e
Kuupäev: 05 September 2020 11:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Ei oma tähtsust kui vana sa praegu oled. Meie kõigi sees on alles see väike laps, kelle jaoks nii mõnigi kord täiskasvanute maailm arusaamatuks jäi, kelle jaoks ema ja ise otsused tundusid mõistmatud ja tekitasid segadust või tegi mõni olukord ja öeldud lause haiget.

Tunded mida saime tunda kuigi ei oleks tahtnud aga veelg enam need tunded, mida oleksime soovinud kogeda aga mida meile ei pakutud . Tunne, et ma olen armastatud, tunne et ma olen oodatud, tunne, et ma olen vastuvõetud just sellisena nagu ma olen.

Hingamishommikul lubame terveneda oma sisemisel lapsel, pakkudes talle seda, millest tal just hetkel kõige suurem puudus on.

Varasem hingamistöö kogemus ei ole vajalik. Pane selga mugavad riided.

Osaluspanus 20 eurot
Info ja registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5201366

* * *
Hingamistöö teraapia on töö oma kehaga. See on töö oma emotsioonide ja mälestustega, mis on kehasse kinni jäänud ning takistavad elujõu vaba liikumist. Õppides tunnetama oma hingamist ja tundma oma hingamismustreid õpid teadlikumalt ning paremini toime tulema ka oma emotsioonidega ning sinu elu saab kulgeda rahulikumalt, teadlikumalt ja vabamalt.

Epp Sussen on lõpetanud kahe aastase hingamistöö terapeudi õppe Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias ning tal endal on pea 10 aastane hingamistöö kogemus. Loe Epu kohta rohkem siit: https://lihtsalthinga.ee/minust/

 

Aadress
Ööbiku 2, Rapla

 

Kõik kuupäevad


  • 05 September 2020 11:00