Keha ja hingekohtumispaik!

Müügitingimused

1. Üldtingimused, ulatuvus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna elujoukeskus.ee vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse ostukeskkonna elujoukeskus.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest.

1.4. Müüja andmed:

Amarello OÜ

reg.kood 12370535

Ööbiku 2, Rapla, 79514

tel. +37253481347

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. Toodete hinnad, toodete saadavus ja toodete fotod.

2.1. Ostukeskkonna hinnad kehtivad Tingimuste punkti 3.7. alapunktis sätestatud arve tasumise tähtaja jooksul.

2.2. Toodete hinnad ning allahindlused võivad erineda Ettevõtja jaekaupluse kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest.

2.3. Hinnad ei sisalda käibemaksu. Amarello OÜ ei ole käibemaksukohuslane.

2.4. Ostetud toodetele lisandub transpordi maksumus 2.95 (v.a. eripakkumised) pakiautomaadi puhul ja 4,95 kullerteenuse puhul, mis arvutatakse toote lehel ja Teie ostukorvis. Tasuta tarne alates 30 eurost.

2.5. Kui toote hind on ekslikult sisestatud ning sellest teavitatakse klienti enne või peale Kliendi poolse tellimuse esitamist, on kliendil või müüjal õigus müügitehingust taganeda, kliendi tellimus tühistada ja tellimuse eest tasutud summa kuulub tagastamisele.

2.6 Elujoukeskus.ee teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Mis juhtub siis, kui olete tellinud Toote, kuid see on tegelikult otsa saanud? Sellisel juhul võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust meili või telefoni teel ning saate valida endale kõige sobivama variandi:

*kanname Teile raha tagasi hiljemalt 5. tööpäevaks; 
*asendame Toote samas väärtuses Too(de)te vastu; 
*tellime võimalusel Toote uuesti, kuid sellisel juhul pikeneb kohaletoimetamise aeg;

2.7 Elujoukeskus.ee teeb kõik võimaliku, et Tootefotod oleksid tegelikkusele vastavad. Kristallide puhul võivad Tootefotod mõnikord erineda Toodete tegelikust väljanägemisest, kuna looduslikud kristallid ja mineraalid võivad teineteisest erineda värvitoonide poolest ja tarnepiirkonnast tulnevalt.

3. Konto loomine

3.1 Elujoukeskus.ee konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik.

3.2 Elujoukeskuse.ee konto loomisega:

3.2.1 Saate jälgida ostude ajalugu ning millal ja milliseid tooteid olete endale soetanud

3.2.2 Nõustute uudiskirja saamisega

3.2.3 Saate alati teada sooduspakkumistest ja muudest muudatustest

3.2.4.. Uut tellimust vormistades on tarneandmed eelnevalt täidetud, mis teeb ostuprotsessi kiiremaks ja mugavamaks.

 

4. Ostmine

3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Lisa ostukorvi“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „Kogus“. Tellimuse vormistamiseks klikkige lingile „Vormista tellimus”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed ja valige transpordi variant ning tellimuse eest tasumise variant.

3.4. Toodete eest saate tasuda eurodes, kasutades ühte järgnevatest võimalustest:

- Valida Panga ülekandega tasumine , klikkige lingile “Jätka” ning seejärel “Edasi”. Peale seda kuvatakse ekraanile link, kus on võimalik avada Teie poolt sooritatud tellimus. Tellimiskinnitus saadetakse ka Teie elektronposti aadressile. Teie elektronposti aadressile saadetakse tasumiseks arve. Tellimus läheb täitmisele peale ettemaksu laekumist.

 

- Valida "Pangalingiga tasumine". Läbi Makskeskuse saab kasutada pangalinki järgmiste pankadega: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay . Valige endale sobib pank. Teid suunatakse Maksekeskusesse, kus saate valida sobiva panga, kus saate makse lõplikult sooritada.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita!


- Valida “Kauba kättesaamisel sularahas” klikkige lingile “Jatka” ning seejärel “Edasi”. Peale seda kuvatakse ekraanile link, kus on võimalik avada Teie poolt sooritatud tellimus. Tellimiskinnitus saadetakse ka Teie elektronposti aadressile

3.5. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.6. Toodete müügileping loetakse sõlmituks arvates arve järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest müüja arvelduskontole, või arve tasumisel sularahas.

3.7. Toodete eest esitatud arve tasumine toimub ettemaksuna 100% ulatuses arve järgi tasumisele kuuluvast summast 5 päeva jooksul arvates arve väljastamisest. Tasumine “Kauba kättesaamisel” korral ettemaksu ei nõuta ning kogu summa kuulub tasumisele sularahas kauba üleandmise hetkel.

3.8. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 5 päeva jooksul arvates arve väljastamisest tasunud ettemaksu.

3.9. Müügiarve toimetatakse Teile e-postiga tellimuse esitamisel.

3.10.. Amarello OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Amarello OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

4. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

4.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punkti 3.6. toimetatakse tooted Teile kohale SmartPosti pakiautomaati või SmartPosti kulleriga. Toodete kohaletoimetamine toimub ainult Eesti Vabariigi piires.

4.2. Tooted antakse SmartPostile üle hiljemalt järgmisel tööpäeval. Tellimuse vormistamisel arvestage seega nädalavahetusi ja riigipühasid. Tellimuste täitmine pikeneb puhkepäevade ja pühade võrra. Tellimused jõuavad Teie valitud pakiautomaatidesse 1-3 päeva jooksul, vastavalt Smartposti teenuse kiirusele, kullerteenuse puhul võib kättesaamise aeg pikeneda kuni 5 päevani.

4.3. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

4.4. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

4.5. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

4.6. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., vigastatud pakendiga toode asendatakse.

5. Tellimus tühistamine ja toote tagastamine

5.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates elektronposti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. vastavasisulise teate koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades kontakttelefonil (+372) 5348 1347. Tellimuse tühistamist ja toote tagastamist saab lisaks eelpool mainitule sooritada ka kodulehel: “Teie konto” -> “Tellimuste ajalugu” -> valige õige tellimus ning klikkige “Vaata”, seejärel on võimalik valida “Tegevus” tagastada!

5.2. Peale toodete kättesaamist on Tarbijal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted Tarbijale ei sobi, on Tarbijal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada, täites “Toote tagastus” vormi.

5.3. Tellimuse tühistamisel punkti 3.8 või punktis 5.1 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 7 päeva jooksul arvates tellimuse tühistamise kohta teate saamisest, v.a käesolevate tingimuste punktis 5.4 ja 5.2. sätestatud juhtudel. Tellimusest taganemise korral punktis 5.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 7 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise kohta teate saamisest ning tagastatud kauba saabumisest lattu.

5.4. Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud (i) asjaoludest, mis ei ole tingitud müüjast; ning (ii) toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on müüjal õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab müüja Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja müüja vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

6. Garantii ja nõuetele mittevastava toodete tagastamine

6.1. Tootjapoolne garantii on välja toodud tootel - säilivusaeg.

6.2. Müüja ei vastuta:

1) Ostja süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;
3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel täitke “Toote tagastus” vorm hiljemalt ühe kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotate Te õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

6.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode müüja kulul.

6.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 7 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

6.6. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

7. Vastutus ja vääramatu jõud

7.1. Müüja vastutab Teie ees ja Teie vastutate müüja ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. Müüja ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist müüja ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

8. Muud tingimused

8.1. Kõiki ostukeskkonna külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Veebipood elujoukeskus.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Amarello OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le, pangalingi kaudu makse teostamisel. Elujoukeskus.ee edastab isikuandmeid (nimi ja telefoninumber) veoteenust (SmartPost) pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

8.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid

8.3. Teie ja müüja vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

© 2016-2024 Rapla Elujõu Keskus. Kõik õigused on kaitstud.

Ööbiku 2, Rapla, 79514
+372 53481347

maksekeskus logo small

 

smartpost itella logo small

Sõbrad