Keha ja vaimu kohtumispaik!
 

Teadliku hingamise töötuba

Praktika
 Registreerumine suletud
 
0
26910839_1522523217797452_811126937069430296_o
Kuupäev: 17 Mai 2020 00:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Raplamaa Elujõumessil toimuv töötuba:
TEADLIKU HINGAMISE TÖÖTUBA

Kas Sina oled kasutanud hingamist, et täiustada oma Elu?
Tead sa, et üheksa inimest kümnest on unustanud kuidas õigesti hingata?
Makstake paastude ja dieetide eest, üleliigselt tarbitakse ravimeid või kogetakse emotsionaalseid ja füüsilisi traumasid, paljudel meist on düsfunktsionaalsed hingamismustrid.


Vilets hingamine tulemus on hapniku puudus rakutasandil, mis tähendab et me oleme altid kroonilisele valule, mentaalsele ja psühhilisele kannatusele ja haigustele. Fakt on, et kui sa oled kogenud selja valu, vaagna põhja probleeme, une raskusi, ärevust, depressiooni, astmat või seedimisprobleeme, siis suure tõenäoususega sa hingad puudulikult.

Hea uudis on see, et kui sa ükskord õpid optimeerima oma hingamist, siis sa saad alustada tõeliselt reaalsete ja väga füüsiliste muutustega.

Hingamine on uus jooga! See on kaasaegne meditatsioon!
Hingamise treening levib praegu professionaalsesse- ja meditsiinimaailma, sest see muudab paremaks füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist tervist, mis tähendab paremat sooritust, kõrgemat produktiivsust ja rohkem edu.

Miks mitte tuua see sama kasu sinu isiklikku ja professionaalsesse ellu?

Milles aga seisneb teadliku hingamise fenomen? Miks aastatuhandeid on võitluskunstide meistrid, joogid, tervendajad ja valgustunud meistrid – pidanud hingamist võtmeelemendiks loomaks kannatuste vaba elu ja ülimat seisundit?

Tänapäeval on kombineeritud Lääne meditsiini ja Ida meditsiini teadmised ja koostatud hingamisharjutuste süsteemid, mis aitavad sul viia ennast minimaalse ajaga füsioloogilisse seisundisse, mis toetab sinu sooritusvõimet juhatuse koosolekul, spordivõistlusel või mõnel muul sinu jaoks tähtsal hetkel.

Harjutused, mida töötoas jagan on pärit maailma juhtiva teadliku hingamise pioneeri Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse programmist.
Dan Brulé on mees kes on hingamisõpetust andnud tippatleetidele üle maailma (näiteks Aleksander Karelinit 3 kordne kreeka-rooma maadlus olümpiavõitjat treenis Dan 1992 aastal kui Karelin tuli Barcelonas olümpiavõitjaks), NHL hokimängijatele, USA ja Austraalia eriüksuslastele, treenides maailma juhtivat elutreenerit Tony Robbinsit ning paljusid tippjuhte üle maailma.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energitataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks ja stressi vabastamiseks ja ärevuse ellimineerimiseks.

Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meele süsteemist ja see on võti mis äratab ülesse sinu enda tervendamise võime ja loova energia.

Selles töötoas saad sa teada, kuidas lasta hingamisega vabaks ärevus, pinged ja stress.

Heiki Tomson
Hingamistreener ja –terapeut
www.teadlikhingamine.ee

 

Telefon
53481347
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kõik kuupäevad


  • 17 Mai 2020 00:00