Keha ja hingekohtumispaik!

Rahvatarkus

Kas kogu tõde suhkrust? Või lisandub veel midagi?

Autor:Nancy Appleton, Ph.D.

Nancy Appleton Ph.D. hakkas 1970. aastate lõpus tervisest kirjutama ja loenguid pidama reaktsioonina oma halvale tervisele. Tema avastused suhkru ja muude levinud toitumisvigade kohta viisid tema esimese raamatuni Lick the Sugar Habit, mis on endiselt 25-aastane bestseller. Järgnes veel kuus raamatut. Ta on pooleldi pensionil ja elab San Diegos.

15 SOOVITUST, kuidas rahvalike vahenditega KÖHAST LAHTI SAADA.
 
Tavapärane arvamine on, et köha tekib külmetamise tagajärjel, kuid enamasti on köha tekitajaks vaja ka viirushaigust. Immuunsüsteemi languse korral on viirustel kergem külge hakata.
Viiruslik köha on alguses tavaliselt kuiv, ärritav, kinnine ning vähese rögaga.

20 nippi, kuidas kodus HAMBAVALU leevendada

Tõhusad meetodid hambavalu vastu

 

Hammas hakkab reeglina valutama ikka õhtul või nädalavahetusel, ühesõnaga siis, kui seda kõige vähem oskad oodata ja abi pole kuskilt võtta. Appi tuleb köögikapp, midagi ikka sealt võtta...

Harilik naat (Aegopodium podagraria L.) on sarikaliste sugukonna naadi perekonda kuuluv mitmeaastane rohttaim. Rahvapärased nimetused naadileht, püdseleht, sarapuunaat, varesjalg, pojokõnõ.

Eri maade kultuurides on naati kutsutud veel härrakapsaks, preestrikapsaks, ametnikukapsaks, piiskopitaimeks jne.

Dr Riina Raudsik - PUUDULIKUST KEHAENERGIAST haigusteni

Miski looduses ei kasva ega arene energiata, ka inimene mitte. Selleks me ju sööme-joome, et energiavarusid taastada ja keharakke pidevalt uuendada.

Inimorganism on loodud otstarbekalt ja targalt, tiksudes ülima täpsusega, nagu Šveitsi kell….või tegelikult ikkagi täpsemalt, sest kell on inimese loodud, inimene aga looduse loodud.

Mis on HÜDROSOOLID?

Hüdrosoolid on puhas ja looduslik vesi, mis tekib taimsete materjalide, nagu lehed, lilled, koored, marjad, puit, varred ja juured, aurude destilleerimisel . Neid toodetakse sama destilleerimisprotsessi käigus, mis ekstraheerib ka eeterlikke õlisid.

Sinu harmoonilise ja tasakaaluka elu võti – Hawaii andestusmeetod – ho’oponopono

"Anna teistele andeks, mitte sellepärast, et nad väärivad andestust, vaid sellepärast, et sa väärid rahu."

~ Jonathan Lockwood Huie

Igapäevaelus puutume me tihtipeale kokku inimestega, kes panevad meid ennast tundma väga erineval moel.

Harilik humal (Humulus lupulus) on kanepiliste sugukonda kuuluv kahekojaline mitmeaastane väänduva varrega ronitaim. Vanasti kasutati peamiselt õlle pruulimisel. Humalast oleneb õlle mõru maitse, vahutatavus, lõhn, värvus ja pikem säilivus. Humala mõruained aitavad kaasa õlle paremale säilivusele. Õlle säilivus paraneb seetõttu, et mõruained sadestavad soovimatuid valkaineid ning pärsivad mikroobide elutegevust. Kolloidne humalavaik soodustab vahu püsimist.

Hariliku humala raviomadused

 Harilik iisop on üks vanimaid vürtsikaid ja aromaatseid taimi. Rahvasuus nimetatakse seda PÜHAKS ÜRDIKS.Sajandeid on seda taime kasutatud mitmesuguste HAIGUSTE korral. Keskaegsed ravitsejad soovitasid pihustada siseruumides iisopi keeduvett, et epideemia ajal katku haigestuda ei saaks. Parim vahend hingamisteede probleemide puhul. Võimas rögalahtistaja.

Arvan, et nõgest teavad ja tunnevad kõik inimesed. Nõges on väga hinnatud supertoit ja ravimtaim.

Nõgest on ravi eesmärgil kasutatud väga pikka aega. Ta on nii mitmekülgne taim, et lihtsam on nimetada neid haigusi, mida see ei ravi. Nõgesest kasutatakse lehti, õisi, seemneid, juuri. Juure preparaadid on sageli efektiivsemad kui lehtedest valmistatud.

Kuidas vabaneda SOOLATÜÜGASTEST JA KONNASILMADEST?

11 tõhusat looduslikku meetodit.

Kõigepealt tuleb vahet teha, milline on soolatüügas, milline konnasilm.

Soolatüügas on pealisnaha viiruslik healoomuline nahamoodustis, mis koosneb tugevast väikeste veresoonte ja epiteelkoega kaetud tuumikust. Tavalise soolatüüka tunneb ära lillkapsataolise pinna järgi.

Kuuse energeetika ei jää tugevuse poolest maha männi omast, ent erinevalt männist suudab kuusk anda ka loomingulise energia laengut ning vahel koguni inspiratsiooni kinkida. Kuuse energias on segunenud kõik – värvid, lõhnad, helid, maitseelamused.

Teda võib sisse hingata, teda võib kuulata, teda võib näha.

Lavendel (Lavandula) on igihaljaste aromaatsete poolpõõsaste, lehtpõõsaste ja rohttaimede perekond huulõieliste sugukonnast. Lavendel on tuntud kui lõhnataim, ammustest aegadest on kasutatud lavendliõli, lõhnavett ja lavendlisalvi. Lehti ja õisi kasutatakse ka toitude maitsestamisel.

Mille poolest erineb kodus tehtud õli poes müüdavast magneesiumiõlist?  Poes müüakse nii magneesiumihelbeid kui magneesiumiõli. Euroopa kuulsaim magneesiumkloriid pärineb antiikse Zechstein soolajärve asemest. Järve ennast pole enam ammu olemas. Kunagise järve kohapeal, 1,500–2,000 m 

Männivaik on Emakse looduse poolt inimkonnale hindamatu kingitus. See on juba ammu tuntud oma tervendavate omaduste poolest. Männivaiku kasutasid planeedi eri paikade elanikud paljude haiguste ennetamiseks ja raviks. Traditsioonilised tervendajad on selle kasutamiseks proovinud erinevaid viise.

Saialillel on kodumaiste ravimtaimede hulgas väga tähelepanuväärne koht. Saialille säravad õied paistavad kaugele ja neid esineb põhilislet meil kahes varjunids,kollased või oranžikad.

 Õitseb juunist septembrini. Saialillede õied ennustavad ilma. Kui hommikul pärast kella seitset on saialille õied veel suletud, siis tuleb sel päeval vihma.

Lehekülg 1 / 2