TRE

TRE - Vabane stressist ja pingetest!

TRE - Tension & Stress Releasing Exercises – pinget ja stressi vabastavad harjutused

TRE on lihtne meetod, milles kasutatakse kehalisi harjutusi selleks, et vabastada stressi või pingeid kehas, mis kogunenud igapäevaelust, keerulistest situatsioonidest, stressiolukordadest ja traumaatilistest kogemustest (õnnetused, sotsiaalne- või koduvägivald, looduskatastroofid jms).

TRE on harjutuste komplekt, mis aitab vabastada kehasse pingetena ladestunud üleelamisi ja traumasid.

Stressi olukorras keha reageerib pidevalt, tekib „võitle-põgene“ reaktsioon. Lihased pingestuvad (tõmbuvad kokku), et olukorraga toime tulla. Kui ei ole võimalik võidelda ega põgeneda, jääb lihaspinge kehasse. Väga oluline lihasrühm asub puusade piirkonnas. See on suur käimislihas – psoaslihas, mida nimetatakse ka "võitle või põgene" lihaseks, kuhu jäävad kergesti traumadest tekkinud pinged. Niisiis tekib tardunud energia, mis jääb lõksu närvisüsteemi, kus ta hakkab kurnama keha ja vaimu. Alles siis, kui meie kehas tekib valu või haigus, „avastame”, et meie kehasse on kuhjunud pinged.

Lõksus oleva energia vallapäästmiseks sobib kehatöö – TRE - pingete ja stressi vabastamise harjutused. Tegemist on kindlas järjekorras sooritatud keha vibreerima panevate stressist vabastavate harjutustega. Meetodi unikaalsus seisneb selles, et värisemine saab alguse sügaval keha keskmes asuvaist nimme-niudelihastest. Õrnad värinad kanduvad väljapoole piki selgroogu, vabastades pinged ristluust pealuuni.

Ainult rääkimine aitab meid traumade ja stressi käsitlemisel vähe. Õnnetusjuhtumist või traumast rääkimine toimib ajukoore tasandil, enamus psühhoteraapiaid mõjuvad meie aju keskmisele osale hõlmates meie emotsioone.

TRE meetod toimib aju kõige vanema osa – aju tüve – tasandil, mis tervendab meid väga sügavalt kehasse kuhjunud vanade pingete vabanemise kaudu.

Omandades need harjutused, saab neid kasutada iseseisvalt igapäevaelu stressi maandamisel.

Tuhanded inimesed üle kogu maailma kasutavad TRE-d kui üha populaarsemat ja efektiivset tööriista, vabastades kroonilist traumeerivat stressi, füüsilisi pingeid ja emotsionaalseid traumasid, mis paratamatult kaasnevad meie argipäevaga.

Pea meeles! Meie keha tahab hirmu, ärevuse või ohu korral väriseda!

Tule vabasta oma keha pingetest!

Seansi kestvus on 1,5 tundi. Riietu mugavalt.

Tasu on 40.-

TRE teraapia seanssi juhendab Piia Kõverik, tel. 53481347 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisalugemist www.traumaprevention.com