Kaaniteraapia

Ene Laur – Enekun OÜ perenaine ja loodusteraapiaga tegeleja aitab kaanidega ennast ja teisi erinevate tervisehädade korral.

Sellel fotol panin endale südame ümber mõttelise rombi nurkadesse kaanid, põhjuseks valud südame piirkonas ja rütmihäired. Sain abi!

Kaanid on inimese jaoks otsekui elav apteek ja sobivad vanusest sõltumata peaaegu kõigile. Kaanihammustus ei ole valus ja on võrreldav kärbse või sääse hammustusega. Sedagi vaid esimestel minutitel, sest kohe eritavad need väikesed abistajad verre aineid, mis tuimestavad hammustust ja vedeldavad verd.

Siit ka vastunäidustus - kaanid ei sobi inimestele, kellel on vere hüübimatus, väga madal hemoglobiini tase või aneemia. Enne kokkupuudet kaanidega räägime läbi põetud haigused ja koostame anamneesi ehk haiguse eelloo, mille põhjal saab otsustada, kuhu piirkonda, kui palju ja kui kauaks kaanid asetada või kas üldse kaane panna.

Kaani protseduur võtab aega 0,5 kuni 1,5 tundi, sõltuvalt inimese soovist, ajavarust ja valmisolekust. Kaanide eemaldamine on valutu, neid ei kista ära, vaid neid silitades vabastavad nad ennast inimese nahalt. Inimene võib protseduuri ajal kas lamada, istuda või seista ehk olla just nii, nagu temale ja kaanidele on mugavam.

Pärast kaanide eemaldamist veritsevad imetillukesed hammustuskohad aga ohtralt, sest kaanid on oma töö teinud ja hammustuskohta eritanud hulgaliselt põletikke eemaldavaid, südamele ja veresoonkonnale hästi mõjuvaid, trombe lahustavaid, närvisüsteemi rahustavaid, vererõhku alandavaid ja valu eemaldavaid aineid, aga lisaks kõigele ka verd vedeldavaid aineid. Selle tõttu tuleb arvestada rohke veritsusega 24-48 tundi, mille tõttu ei ole soovitav selle aja sees saunas ja ujumas käia ega tugevalt sporti teha. Kui on koht, kus 2-3tunni järel plaastreid vahetada, siis ei sega see igapäevaseid töid ja liikumisi.

Olete oodatud Ene Lauri kaaniteraapiasse!

Võta ühendust tel.52 655 17

Everyone who has played at Slot Vibe Casino knows what real money can be made here!
You can play on plinko from your phone or computer.