Bioresonantsteraapia

Bioresonantsteraapia

Marika Veskimäe +372 52 27 149 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., pikemalt saab lugeda www.ravikoda.ee

Valeom aparatuuri abil on võimalik kuni 2 tunni jooksul saada täielik ülevaade inimese kehas toimuva kohta.

Valeom aparatuur on elektro- füsioloogiline seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv EC vastavussertifikaat: www.valeo-dial.ru/sertiv/p0000005.jpg

Protseduuri lõpuks saab klient koheselt vastused ja soovitused edaspidiseks.

2 tundi enne protseduuri mitte süüa.

Bioresonantsteraapia sobib väikelastele alates 3.eluaastast

Bioresonantsteraapia vastunäidustused: äge infektsioon, psüühilised haigused (skisofreenia), rasedus. Teraapia ei sobi neile, kellel on südamestimulaator.
TÄHELEPANU! Bioresonantsteraapia ei asenda arstiabi, vaid on alternatiivteraapia, mis aitab täiendavalt kaasa haiguste taandumisele ja haigusnähtude ennetamisele. Sellega ei tohi asendada juba käimasolevat ravi.
Mis on bioresonantsteraapia? Kuidas see toimib?

Bioresonantsteraapia käsitleb inimese organismi kui tasakaalustatud energeetilist süsteemi ning abistab seda tervenemisel. Meetod toimib inimest ümbritseva nõrga elektromagnetvälja mõõtmise ja mõjutamise teel. Tasakaalutute organite võnkesagedus erineb tasakaalus organite võnkesagedusest. Igale kehas toimuvale biokeemilisele reaktsioonile eelneb elektromagnetiline võnge. Taastades tasakaalutute rakkude õiged võnkesagedused, hakkavad paranema iseregulatsiooni protsessid raku tasandil ja korrastub organismi biokeemia. Sellest algab tervenemine. Teraapia eesmärk on taastada inimese organismi loomulik eneseregulatsioonivõime ning jõuda täieliku tasakaaluni, mis on olemas igas inimeses.
Millel see meetod põhineb?

Inimese keha pole mitte üksnes rakkude, kudede ja organite kogum. Inimese keha on tegutsev, rääkiv, mõtlev jne. kogum intelligentset energiat.

Füüsika kinnitab, et looduse põhiolemus on kvanttasand. Kvant on mateeria või energia algühik, palju sügavamal aatomite ja molekulide tasandist. Kõik kvandid kujutavad endast nähtamatuid võnkeid, seejärel tekivad energiaimpulsid ja lõpuks mateeriaosakesed. Kvantkeha on aluseks kogu meie olemusele: mõtetele, tunnetele, rakkudele ja organitele. Kõigele nähtavale ja nähtamatule, millest me koosneme. Need võnked on liiga nõrgad selleks, et inimesed võiks neid püüda. Siinkohal tuleb appi kõrgtehnoloogia.
Kuidas näeb välja?

Protseduuri läbiviimiseks istub inimene arvuti juurde, mis on ühendatud Valeom seadmega. Pähe asetatakse kõrvaklapid, milles on generaatorid ja elektromagnetvälja andurid ning käed ja jalad asetatakse elektroodidele, seetõttu valmistuge sokkide jalast võtmiseks. Valeom seade genereerib kõrvaklappides asuvate magnetinduktorite ja elektroodide kaudu nõrga elektromagnetvälja ja salvestab selle tulemusena tekkinud organite võnkesignaalid. Protseduur kestab kuni 2 tundi. Saadud informatsiooni analüüsides saab kindlaks teha võimalikud ohud ja riskifaktorid.

Seejärel määratakse taastumisjärjestus. Tasakaalutute organite taastamine toimub samal teel - tasakaalus organi võnkekarakteristiku saatmisega läbi Valeom seadme ja kõrvaklappides asuvate elektromagnetresonaatorite ja elektroodide. Organismi taastumine toimub iseseisvalt. Seansi ajal tugevdatakse organismi energeetikat, taastub organism ise.
Kas bioresonantsmeetod on võrreldav tavameditsiiniga?

Tavameditsiin käsitleb ainult inimese füüsilist keha. Bioresonantsmeetod käsitleb inimest energiaväljas. Sarnaselt elektrokardiogarammile (EKG) või elektroentsefalogrammile (EEG) mõõdab ka bioresonantsmeetod organismi elektromagnetimpulsse ja võnkesagedusi. Sarnane on ka elektromagnetresonantsi meetod (EMR). Erinevus on vaid selles, et viimane töötab väga tugevas magnetväljas ja ei võimalda tervise taastamist.
Millal bioresonantsmeetodit kasutada?

Näiteks, kui inimene tunneb ennast halvasti või tal on valud, kuid tavameditsiini analüüsid on korras. Sellisel juhul saab bioresonantsmeetodiga selgitada välja tasakaalutud organid ja aidata tavameditsiinil leida võimalikku haiguskollet.

Kui inimene juba on haige, tuleb kindlasti jätkata haiguse ravi vastavalt arsti ettekirjutustele, kuid bioresonantsmeetodiga saab täiendavalt toetada tervise taastamist. Seda kõigi haiguste puhul.