Hiina meditsiinipõhine nõustamine

HIINA TRADITSIOONILINE MEDITSIIN

Veresoonte diagnostika kapilaroskoobiga iga kuu II teisipäeval kell 14.00 – 19.00 (eelregistreerimine tel 53415843)

Nõustamine ja konsultatsioon, SIRJE METT.

Loodustoodete müük

Olles 5000 aastat vana, on Hiina meditsiin tõestanud oma elujõulisust, efektiivsust ning ohutust.

Hiina Traditsioonilise Meditsiini ja Farmaatsia Teadusliku Uurimise Instituudi rektori, „kaasaja imperaatorite arsti“ (Hiina viimaste presidentide peaarsti), professor Tang Youzhi juhendamisel on välja töötatud erinevad väga efektiivsed hiina meditsiini preparaadid, mida turustab korporatsioon “Fohow” (www.fohow.cc ). Mitmed neist baseeeruvad Hiina Korditsepsil (cordyceps sinensis). Professor Tang Youzhi on ühtlasi ka Hiina Traditsioonilise Meditsiini (HTM) Akadeemia asutaja ning president.

Fohow toodete kordumatus seisneb selles, et iga toode toimib üheaegselt kolmel tervendamise printsiibil - regulatsioon, puhastus, taastamine. Toodete unikaalsus seisneb selles, et taastub väiksemate veresoonte e. kapillaaride läbitavus, ehitatakse üles uued terved rakud, tüvirakud aktiveeruvad.

Korporatsioon Fohow Group kuulub 2013. aastast World Economic Forum'i (WEB) Ülemaailmsesse Kiiresti-arenevate Ettevõtete Ühendusse (Global Growth Company Members), olles maailma 300 parima hulgas. Korporatsiooni Fohow (tõlkes fööniks, tulilind) toodetes on ühendatud hiina traditsioonilise meditsiini tuhandete aastate vanune kogemus ja uusim tehnoloogia. Need tooted on võimelised lahendama tänapäeva inimese probleeme - need korrigeerivad ja tasakaalustavad organismi kõiki funktsioone, organeid ja süsteeme.

Mitmed tooted sisaldavad haruldasi, tugeva tervendava toimega Hiina ja Tiibeti taimi ning seeni: Hiina Korditseps(cordyceps sinensis), Linchzhi (Ganoderma), Shiitake e. taliseen, (Lentinus edodes, Lentinula edodes, Agaricus edodes), Astragaal (Astragalus), Hiina taralõng (Lycium) jt. Neid on traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatud juba aastatuhandeid. Viimastel aastakümnetel on ilmunud nende kohta ka sadu teadusartikleid. Neid tooteid võib kasutada lastest vanuriteni, erinevus on lihtsalt sissevõetavas koguses.