Nõustamine

Ükskõik kui palju õigeid ja ilusaid sõnu sa tead, sinu elus ei toimu ükski revolutsioon pelgalt nende sõnade teadmise või kuulmise tõttu. Mitte miski ei saa sulle selgeks, kui sa muudkui mõtled, mõtiskled või muretsed.
Selleks, et oma elu muuta, tuleb sul ka midagi tegelikult teha.
 
Sul on võimalus anda oma elule uus vorm, anda iseendale uus elu.
Igale olukorrale ja asjaolule on oma teerada, leia see üles. See võib olla vahest konarlik ja järsk. Aga tea, et tee on alati olemas.
 
 
Endast
 
Minu eneseavastamise tee algas 2004. aastal, kui olin täitsa sügavas augus. Sattusin ühele enesearengu loengule ja peale seda polnud mu elu enam endine.
Avastasin, et elu on palju avaram ja laiem, ilusam ja rõõmsam, rahulikum ja ka hullumeelsem, kui siiani olin seda kogenud.
Minu enesearengu teekond on olnud küllaltki pikk, aga ikka veel tuleb väga tihti mõni uus taipamine õnnelikkusest, rahulolust, armastusest...Ja kindlasti leidub veel pusletükke, mis otsivad õiget kohta minu meistriteoses.
 
 
NB! KOGEMUSNÕUSTAJANA olen Eesti Töötukassa koostööpartner. Rohkem infot töötukassa lehelt.
Kes on kogemusnõustaja?
Professionaal, kellel on läbi töötatud isiklik taastumise kogemus + kogemusnõustaja väljaõpe.
Kogemusnõustamine on
” … sarnase kogemusega inimeste vahel toimuv teadmiste- ja kogemustevahetus ja/või nõustamine, mille käigus pakutakse kogemuslikku emotsionaalsetsotsiaalset- ja/ või praktilist tuge.”
 
 
Kui oled valmis hakkama ise oma elu juhtima ja arvad, et vajad veidi tuge ja toetust, siis saan olla sulle sellel teekonnal toeks.
 
 
Tasakaalu panuseks 35 eurot (kuni 1,5 tundi).
 
Aja broneerimine tel.53481347 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kui ma kohe ei vasta, siis arvatavasti tegelen kliendiga. Helistan esimesel võimalusel tagasi.
 
 
Ole iseenda lamp, mis valgustab sinu teed!
Kõik sõltub sinust endast.
 
 
Sisemise maailma teejuht
Piia
0.00€